Stylové restaurace

"Gold Rush Burlesque" silvestr v Bar And Books

Bar and Books Mánesova v Praze připravil na silvestrovský večer exkluzivní vystoupení „GOLD RUSH BURLESQUE“ pod vedením Counta Koroptieffa a jeho nádherných tanečnic.

Novoroční brunch v jihoamerickém stylu

EL ASADOR restaurant & bar byl otevřen v červnu tohoto roku a od nového roku Vám nabízí nedělní brunche pro celou rodinu. Restaurant s kapacitou 160 osob spolu s raritou, otevřeným grilem s kapacitou sezení 6 osob, je zařízen v jihoamerickém stylu.


Restaurace La Republica otvírá s novým konceptem

Dne 2. prosince 2011 se po 2 měsících znovu otevřela restaurace LA REPUBLICA v centru Prahy v ulici Na Poříčí. Nově patří do sítě společnosti Gastro Group, provozující mimo jiné úspěšné restaurace La Casa Argentina a La Bodeguita del Medio.

Czech Bar Awards zná své finalisty pro ročník 2010

Právě bylo zveřejněno hlasování a tím pádem nominace na vítěze do letošního ročníku Czech Bar Awards.


Za několik dnů končí hlasování Czech Bar Awards

Třetí ročník soutěže Czech Bar Awards 2010 se blíží ke konci. Poslední hlasy do soutěže můžete zaslat svému oblíbenému podniku v několika kategoriích do 15. září 2010.

Chlebový balíček Cordon Bleu

Jedna slavná francouzská kuchařská škola oceňovala své absolventy řádem modré stužky, cordon bleu. Tvořily ji tři lepenkové vrstvy obalené látkou – a tato struktura dala jméno i slavnému jídlu, obalovanému telecímu řízku, plněnému šunkou a sýrem. …


Podpořte svého zemědělce a nakupujte na trhu

Česká města, politici a především občané se probudili z letargie a letošní jaro se začala náměstí, náplavky a další prostranství pravidelně plnit nabídkou místní čerstvé zeleniny, ovoce, ale také bylinek, mléčných výrobků nebo uzenin.

Viceprezidentka korejské čajové asociace navštíví Prahu

Paní Sun-Woo-Park, viceprezidentka korejské čajové asociace navštíví na konci srpna Prahu při příležitosti účasti na festivalu čajové kultury ČajoMír Fest 2010. Svou návštěvu využije také k plnění svého celoživotního poslání - udržování a šíření …


Vizitka: Stylová hospoda IMRVERE

V menších městech bývá problém se kolem desáté večer najíst. Zvlášť, když před tím máte malý defekt a jste od bláta, špinaví a mokří. O to příjemnější zjištění bylo při příjezdu na Masarykovo náměstí v Žamberku, kde jako oáza nám padla za pět minut …

Studená večeře: Fazolová pomazánka

Pokud na krajíc jen tak nepoložíte obligátní šunku a sýr, vlastně to není "studená večeře", ale experiment!


Večeře k televizi: plněný bochník s masem

Skvělý způsob, jak naložit se zbylým krůtím nebo kuřecím masem.

Nejlepší barista roku 2010 je z USA

V Londýně dnes skončilo Mistrovství světa baristů neboli World Barista Championship, které probíhalo od středy. Titul nejlepšího baristy roku 2010 na světě získal Michael Phillips z USA. Z našich soutěžících si nejlépe vedl se 17. místem v soutěži …


...co se děje v restauracích?

Rádi by jste věděli, co pro vás chystají restaurace a zajímavé podniky? Tady je malá ochutnávka. Dnes setkání s Arnoštem Lustigem, nové menu restaurací U zlaté studně a Essensia a červencová nabídka v rytmu Itálie v restauraci Benada.

Školení pro profesionály? Zdarma!

Kuchařská škola ChefParade spolu s Evropským sociálním fondem pořádá sérii školení pro zaměstnance v oboru gastronomie. Díky Evropským fondům a městu Praze zcela zdarma.


Allegro má již potřetí Michelina

Restaurace Allegro v pražském hotelu Four Season znovu obhájila svou michelinsku hvězdu a stále zůstává jedinou v České republice. Kdo očekával úspěch ryze české restaurace se opět nedočkal - La Degustation Boheme Bourgeoise zůstává i na dále bez …

Vítězem Barista roku 2010 je...

Skončil první ročník soutěže Barista roku 2010 a my tak známe našeho reprezentanta na Mistrovství světa Baristů konaného letošní rok v Londýně. Kdo zvítězil?


Barista roku

První ročník soutěže Barista roku pořádané českou pobočkou SCAE začíná na veletrhu Salima v úterý 2. 3. V pátek budeme znát nejen jméno vítěze, ale i reprezentanta České republiky na mistrovství světa baristů v Londýně. Vítěze tipujte v diskuzi :)

Obchůdek v ChefParade

Kuchařská škola ChefParade připravuje otevření nového obchůdku. Velmi zajímavou službou bude prodavač, který poradí s výběrem surovin.


Nové BIO logo

Evropská unie schválila jednotné označení pro evropské BIO potraviny. V netradiční soutěži zvítězil návrh německého studenta.

Druhý ročník Prague Wine Week 2010 začal

Týden plný vína začal, je tu druhý ročník festivalu vín Prague Wine Week. Až do neděle 24. ledna můžete navštěvovat zajímavé akce spojené s vínem v restauracích, vinotékách nebo vinných barech. Vyvrcholením PWW je Galadegustace v Břevnovském klášteře …


Etiopská káva zdarma ke vzpomínce na dovolenou

Pražská kavárna a restaurace Ethiopia Café přichází v předvánočním období s novou nabídkou. Každý host, který přinese svoji palubní vstupenku z roku 2009 z jakéhokoli města v Africe do Prahy, dostane etiopskou kávu zdarma!

Velká \'malá\' cena Domu kávy #2

Tato komorní akce se na chlup podobala svému prvnímu ročníku. Asi třicítka kávových nadšenců i profesionálů "namačkaných" v malém a příjemném prostoru letenského Domu kávy a uvolněná atmosféra se skvělou kávou.


V měsíčníku Esprit vyjde 100 nejlepších restaurací

Ve středečním vydání stylového měsíčníku Lidových novin Esprit vyjde ve spolupráci s Maurerovým výběrem seznam 100 nejlepších restaurací. AKTUALIZOVÁNO

Velká cena Domu kávy

Znovu, tentokrát podruhé se uskuteční Velká cena domu kávy - soutěž v přípravě míchaných nápojů s kávou. Jste srdečně zváni.


Czech Bar Awards 2009 zná vítěze

Tak je to tady! Po dlouhém hlasování a hodnocení odborné poroty má druhý ročník soutěže Czech Bar Awards 2009 své vítěze.

CoffeeRight #7

Sobotní 7. CoffeRight se nesl ve znamení soutěží v cuppingu, přípravy dobré kávy i studeného počasí a vytepleného stanu. Dnes vám budou muset stačit fotečky :)


Tisková zpráva - Víkend pro milovníky vína na Festivalu otevřených sklepů

Brno (6. října 2009) - Milovníci moravských vín, jedinečné atmosféry vinných sklepů a gurmánských zážitků mají příští víkend 17. a 18. října příležitost zažít poslední letošní Festival otevřených sklepů.

Kardamon klub startuje naplno

Kardamon klub se rozjel naplno. Po několika měsících ladění začal fungovat tento cestovatelský restaurant s plnou nabídkou. A hned s perským kuchařem.


Czech Bar Awards 2009 zná své finalisty

Dnes byli zveřejněni finalisté Czech Bar Awards 2009. V kategorii "Baileys Nejlepší café bar/kavárna" se do finálové pětice probojovala i kavárna Al Cafetero.

Etiopská kuchyně v Praze!

V kavárně a restauraci Ethiopia Café v Praze se od 16. září můžete těšit na velmi originální kuchyni. Jako první přichází s nabídkou autentických etiopských pokrmů.


Jste zde: ~ Apetitus.cz ~ Seznam zdrojů ~ Stylové restaurace

Informace o zdroji

Stylové restaurace - portál zaměřený na prvotřídní gastronomii.

Ikona:  

RSS export
http://www.styloverestaurace.cz/rss

Systémové informace

ID: 81

Jmenné ID: styloverestaurace

Články ručně přidává správce systému: NE

Články jsou schvalovány správcem: NE

Titulek zdroje stahován z RSS exportu: NE

RSS export je lineární: ANO

Kontrola aktuálnosti proběhla: dnes 19:46

Návratový kód: HTTP 200

RSS export naposledy zpracován: dnes 19:46

Kontrola aktuálnosti naplánována na: dnes 20:16