Napsali nebo řekli o Apetitus.cz

Komentáře od spokojených uživatelů serveru Apetitus.cz a úryvky z několika článků, které o této službě vyšli na internetu. Pokud máte také co říci, tak mi prosím napište do jídelny.

Já u něj snídám už od roku 2007. Celé české hemžení jako na dlani… ;)

Pan Cuketka, 8.4.2010

Zdravím, nemohl jsem si nevšimnout co dělá s návštěvností na Souku zveřejňování na webu Apetitus. Nejsem ani tak zaujatý návštěvností, jako spíše diskusí se kterou návštěvnost velmi úzce souvisí. Jsem totiž nenapravitelný žvanil a neutuchající potřeba pokecat si o jídle, stála i u zrodu Souku. Nejsem si jistý, jakým způsobem Apetitus funguje, ale chci poděkovat za zájem a zveřejňování nových příspěvků. :-)

Rachad, emailem, 26.6.2008

Apetitus s sebou přináší nejen rychlou orientaci mezi foodblogy na internetu, ale také nový životní styl. Krom skvělých nápadů, jak na pečínku, shlédnete modernu pod pojmem BIO. Snad i naše čajovna přispěje svým umem a Apetitus se tak stane chutným a zároveň zdravým zdrojem vašeho nejpříjemnější­ho snění.

Kaderas, Utři slinu na Apetitu, 25.3.2007

Právě jsem našel pěkné stránky, které by vás, chuťoholíky, mohly zajímat. Na webu Apetitus.cz najdete na jednom místě souhrn všech nových článků z webů o vaření, jídle a pití. To jest velice pohodlná cesta, jak omrknout všechny webíky na jednom místě.

Pan Cuketka, Apetitus.cz, 5.3.2007

Po nějakém čase, kdy se server Apetitus.cz stal jedním z hlavních agregátorů české i zahraniční food-blog scény (nebylo to náročné, protože je snad jediným specializovaným agregátorem v naší malé kotlině), dostává konečně reprezentativní vzhled.

Je příjemný a nevtíravý, prostě se mi líbí :-)

Pan Patizonek, Apetitus.cz v novém, 19.3.2007

Na internetu se objevila webová RSS čtečka, která sleduje tematické články o vaření. Služba nabízí aktualizovaný přehled článků a receptů z nejchutnějších českých webů a weblogů o jídle, pití a pochutinách.

Radim Hasalík, Webová RSS čtečka o jídle, 20.3.2007

Apetitus šetří mé kroky po netu, tak díky za ten nápad ;) Cuketkovi za informaci, Jirkovi Ch. za realizaci tak skvělého nápadu!

Dolce Vita, 6.3.2007

Tak nějak telepaticky jsem Apetitus před pár dny objevila taky a potěšil mě velmi!

Florentyna, 6.3.2007