MineralFIT.cz

Kornatské ostrovy - Kornati

Kornatské ostrovy, lze zařadit jako jeden z divů Chorvatska. Je to nejhustší souostroví na Jadranu - 147 ostrovů, ostrůvků a útesů je rozloženo na ploše cca 300 kilometrů čtverečních.

Poznejte tajemství zdravé výživy

Všichni chceme být zdraví a ve formě. Můžeme to ovlivnit zdravým životním stylem včetně pestré a vyvážené stravy. Co všechno tato zdánlivě jednoduchá rada obnáší?


Tropical Island – ráj pro děti i dospělé

Pokud se právě rozhodujete, kam pojedete se svými dětmi na výlet, Tropical Island je tou správnou volbou. Nejen, že si zde můžete zaskotačit ve vodě, svést se na některém z mnoha tobogánů, ale také poznat kouzlo tropických krajů.

7 extra tipů na vitamínové koktejly

Po dlouhé zimě naše tělo potřebuje dostatek vitamínů na to, aby v plné síle mohlo očekávat začátek jara. Dodejte tělu vitamíny s pomocí chutných ovocných a zeleninových koktejlů. Recepty naleznete právě v dnešním článku.


Revoluční kabelky

Metalické, neonové, puntíkované, výrazně barevné, takové jsou moderní kabelky současnosti. Móda jde ale kupředu stejně jako technika a když se tato dvě odvětví spojí, vznikne opravdu nadčasová kabelka – s televizí a DVD přehrávačem.

Detoxikační kúra nastartuje hubnutí

Jaro je nejlepším obdobím pro hubnutí. Tělo už díky oteplování nemá zvýšenou potřebu ukládání tukových zásob a je lépe přístupné pro jakoukoliv změnu jídelníčku. Chcete-li hubnout zdravě, začněte detoxikací.


Reklamace – trvejte na svých právech!

Ne vždy se koupě nové věci vydaří na jedničku. Na vadu většinou přijdeme až za určitou dobu a nechceme-li se smířit s vadným zbožím a vyhozenými penězi, chtě nechtě se musíme odhodlat k reklamaci. Jak postupovat a na co vše máme při reklamaci právo?

Metrosexualita - konec opravdových mužů?

Pryč jsou doby, kdy se v pánské společnosti tvrdilo, že „správný chlap má smrdět“. Mnozí „opravdoví chlapi“ tuto teorii potvrzovali i v praxi. Dnes lze narazit na jejich opaky – metrosexuály, pro které se péče o tělo a vzhled stala alfou a omegou …


Odvykání kouření s pomocí hypnózy

Přestat kouřit není vůbec lehké. Po určité době abstinence začne být chuť na cigaretu silnější než my. S pomocí hypnózy ale může posílit to, co k překonání závislosti potřebujete nejvíce – sebevědomí a pevnou vůli.

Když teče krev kudy nemá

Krev v moči nebo ve stolici může signalizovat závažné onemocnění některého z břišních orgánů. Přestože je krev ve stolici problémem, o kterém lidé neradi mluví, právě včasná diagnóza a léčba vám může zachránit život.


Ketogenní dieta

Ketogenní dieta je dieta, při které dochází ke stavu zvaném ketóza. Napomáhá rychlému spalování tuků a její podmínkou je dočasné vyřazení sacharidů ze stravy. Ketogenní dieta je úspěšná také při léčbě epileptických záchvatů.

Hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro reklamní činnost

Máte obchodního ducha a zkušenosti s prodejem inzerce v médiích? Rozumíte internetu? V našem obchodním týmu rádi přivítáme dalšího zkušeného kolegu či kolegyni. Hledáme obchodní zástupce pro naši společnost provozující internetové magazíny …


Kůže chrání naše tělo

Lidská kůže chrání tělo před mechanickými i chemickými vlivy prostředí. Je také velmi důležitým orgánem pro vylučování chemických látek z těla. Přečtěte si o lidské kůži více informací.

Domácí oblečení, které zaručeně zničí vztah!

Jste mladý zamilovaný pár a nebo již dlouholetí manželé? Tak i tak, jedna věc zaručeně zničí vztah v každém věku – tou věcí je domácí oblečení! Zamyslete se nad tím, jak se doma oblékáte…


Hledáte práci? Rady, jak na to!

Snižuje zaměstnavatel počty zaměstnanců a nebo jste nespokojeni se svou stávající prací? Najít si v dnešní době práci, ve které by byl člověk spokojený, je poměrně složité, zejména v době ekonomické krize. Nic není ovšem nemožné. Stačí vědět jak na to!

Menierova choroba

Potíže se sluchem spojené se závratěmi mohou signalizovat závažné onemocnění – tzv. Menierovu chorobu. Pokud není nemoc včas diagnostikována a léčena, může vyvrcholit trvalou poruchou sluchu.


Extravagance se nosí!

Nechcete být šedá myška, ale bojíte se v módě příliš odvázat? Extravagantní můžete být i s pomocí výraznějších módních doplňků či netradičních barev. Nebojte se experimentovat. Buďte nepřehlédnutelná!

Luxusní ostrovy k pronajmutí

Staňte se „pánem“ vlastního ostrova a prožijte dny, na které nezapomenete do konce vašeho života. Nic nemusíte přehánět, prostě si pronajměte ostrov na několik málo dní a užívejte si!


Magazín Mineralfit.cz hledá nové redaktory!

Chtěli byste přispívat do dynamicky se rozvíjejícího internetového magazínu určeného speciálně pro muže? Pokud ano, nyní máte tu možnost! Magazín Mineralfit.cz právě hledá nové redaktory!

Naučte se správně mluvit!

Při kontaktu s druhými lidmi se snažíme o to, aby nám naslouchali a věnovali svou pozornost. Pokud mluvíme nesprávným způsobem, své posluchače spíše uspíme, než zaujmeme. Víte, jak správně mluvit?


Vyzkoušejte barevnou dietu!

To, že barvy mají pozitivní vliv na lidský organismus je známo, ale věděli jste, že se dá pomocí nich také hubnout? S pomocí červených, žlutých a zelených pochoutek snadno spálíte tukové zásoby a navíc budete mít stále skvělou náladu!

Velikonoční recepty - kuřecí maso na čínský způsob

Úprava masa na čínský způsob má již léta velkou oblibu. To, že se maso dá naložit hodně dopředu, uložit v lednici a podle potřeby připravovat, je jistě pro mnohé velká výhoda. Je mnoho osvědčených receptů a toto je jeden z nich.


Velikonoční light recepty

Velikonoční svátky se k nám blíží mílovými kroky a neodmyslitelně k nim patří také dobré jídlo. V tomto článku vám nabízíme několik výborných velikonočních receptů, které jsou navíc nízkokalorické, a přesto velmi chutné.

Recepty - zmrzlinu zvládnete sami

Také máte chuť na zmrzlinu, ale nechce se vám do obchodu? Připravte si ji sami! Máte-li trochu fantazie, můžete s ingrediencemi experimentovat a udělat si svůj vlastní, originální zmrzlinový pohár.


Tamarilo – zdravé, chutné a netradiční

Ovoce tamarilo u nás není zatím příliš známé, což je velká škoda. Je totiž velice zdravé a díky jeho netradiční chuti se z něj dají připravovat pokrmy, kterým žádný gurmán neodolá. Několik z nich vám představíme v následujícím článku.

Valentýnský pohár

Valentýn je co nevidět tady a je třeba začít přemýšlet nad nějakým malým překvapením pro vašeho partnera. Máme pro vás jeden sladký typ. Připravte sobě a vašemu miláčkovi valentýnský pohár.


Recepty z brokolice nejen pro vegetariány

Brokolice je zdravá a chutná zelenina, ideální pro přípravu dietních pokrmů, pokrmů pro vegetariány i gurmány. Nejoblíbenější kombinací je brokolice se sýrem, zapékaná či vařená. Zde jsou recepty na obě varianty.

Cukroví, kterému neodoláte

Cukroví je nezbytnou součástí vánočního stolu, ale jemné čajové cukroví se hodí i na jakoukoliv jinou příležitost, např. chcete-li pozvat přátele na šálek kávy. Přinášíme vám recepty na cukroví, kterému prostě neodoláte..


Meloun třikrát jinak

Dokážete si představit něco více osvěžujícího než je šťavnatý, dobře vychlazený meloun? V létě na váš stůl meloun rozhodně patří. A aby vás brzy neomrzel, můžete si jej připravit pokaždé jinak.

Houbová polévka - zasytí a dodá vitamíny

Začala houbová sezóna a k ní neodmyslitelně patří i chutná houbová jídla. Co takhle si po procházce z lesa uvařit vynikající houbovou polévku. Příprava je jednoduchá a nezabere ani moc času.


Jste zde: ~ Apetitus.cz ~ Seznam zdrojů ~ MineralFIT.cz

Informace o zdroji

Informační server pro zdraví. - rubrika: FIT vařečka

Domovská stránka
http://www.mineralfit.cz/rubrika/21--fit-varecka/1.html

Systémové informace

Tento zdroj byl ze služby vyřazen.